





299 ₴
Представляємо функціональну косметичку, яка полегшить зберігання косметики в жіночій сумочці.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Трапеція |