Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Організатор для документів, платіжних карток, візиток Carpisa хакі
Опис моделі:
- Виконана із міцного поліестеру.
- Закривається на двосторонню блискавку.
- 1 сітчаста кишеня, 1 кишеня побільше і 17 кишень поменше.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри, см (ШхВхГ): 23х14х3. У розкладеному вигляді: 29х23 см.
- Колір хакі.
- Виробник Carpisa. Китай.
|
| Виробник | Carpisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Органайзер |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Кількість карт, що вміщаються | 17 шт. |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Колір | Хакі |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |