Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський CAT Core Cherokee на 18л 84516-01
Опис товару:
- Регульовані плечові лямки для індивідуального налаштування
- Верхня ручка для зручності перенесення
- Відділення для планшета з м'якою підкладкою
- Водонепроникний матеріал, що захищає вміст від вологи
- Задня кишеня на блискавці для безпечного зберігання цінних речей
Характеристики:
- Матеріал: текстиль
- Розміри: 49х30х12 см
- Об'єм: 18л.
- Виробник: САТ, США.
|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 18 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 30 см |
|
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Текстиль |
| Бренд | Cat |