






1 795 ₴
Елегантний візок на колесах, який полегшує повсякденні покупки, розвантажуючи хребет, ноги та руки. Тяжкі покупки більше не будуть великою проблемою.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Об`єм | 25 л |
| Вага | 1.28 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 91 см |
| Глибина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність матеріалу | 600 |
| Плечовий ремінь | False |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Телескопічна ручка | False |
| Регулювання розміру | False |