Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Firenze Italy з натуральної шкіри F-IT-9810T
Опис товару:
- Сумка має одне основне відділення, яке закривається за допомогою блискавки і додатково фіксується за допомогою клапана на магнітних кнопках.
- Сумочка має жорстку структуру, добре тримає форму.
- Довжина шкіряного плечового ременя становить 105 см. Ремінь оснащений спеціальними кріпленнями і з легкістю може бути відстебнутий.
- Підкладка: текстиль.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри: 25 x 20 x 8 см.
- Виробник: Firenze Italy.
|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
|
| Бренд | Firenze Italy |