









1 999 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Стать | Жіночий |
| Бренд | UnaBorsetta |