Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече зі шкіри Tarwa, коричневий GC-6690-4lx
Опис товару:
- Виріб має один основний відділ, в якому розташовується відсік ущільнений для невеликого ноутбука, планшета або документів.
- Вміщує формат А4.
- Також, всередині, на іншій стінці є дві відкриті кишені для телефону та портмоне, і ще одна на блискавці.
- На задній стороні сумки є кріплення для ременя.
- Лицьову сторону аксесуара прикрашають дві об'ємні кишені, прикриті шкіряним клапаном з ремінцями на магнітах та логотипом бренду.
- Торцеві сторони виробу оснащені двома кишенями із клапанами зі шкіри.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри, см: 27×39×12
- Колір: коричневий
- Виробник: Tarwa, Україна.
|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 120 мм |