Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний месенджер Tavinchi, чорний S-TV-4129A
Опис:
- Месенджер має два великих відділення, які закриваються на блискавку, всередині кишеня на змійці.
- На лицьовій і задній стороні розташовані горизонтальні кишені на блискавці.
- Плечовий текстильний ремінь, регулюється по довжині в діапазоні 75-150 см.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний.
- Розміри, см: 22.5 x 25 x 7.5
- Виробник: Tavinchi.
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 75 мм |
|
| Бренд | Tavinchi |