Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний месенджер Tavinchi, чорний S-TV-4145A
Опис:
- Месенджер має одне велике відділення, яке закривається на блискавку, всередині є кишеня на змійці.
- На лицьовій стороні кишені, горизонтальна і кругова, обидві закриваються на блискавку.
- На тильному боці вертикальна кишеня на змійці.
- Плечовий текстильний ремінь, регулюється за довжиною в діапазоні 75-150
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний.
- Розміри, см: 22 x 27 x 3
- Виробник: Tavinchi.
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 30 мм |
|
| Бренд | Tavinchi |