



1 595 ₴
Спортивна сумка з відділом взуття 43L Quiksilver Medium Shelter II синя
Опис товару:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | М'янма |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розміри | |
| Об`єм | 41 л |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 570 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Замок | Блискавка |
| Тип | Сумка |