


1 947 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 12 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 11 см |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Міський |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |