









895 ₴
Невелика спортивна сумка 25L Crivit Euro 2024 чорна
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 0.305 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Спортивна сумка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |