Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Dakine Раск на 21л 194626519760
Опис виробу:
- Рюкзак на 1 основне відділення
- Вигнута задня панель і наплічні ремені.
- Регульований нагрудний ремінь.
- На фронтальній стороні кишеня на блискавці
- Стьобане дно.
Характеристики:
- Об'єм: 21 л.
- Розміри: 46 x 30 x 20 см.
- Матеріали: поліестер, нейлон.
- Виробник: Dakine.
|
| Виробник | Dakine |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
|
| Вікова група | Доросла |
| Бренд | Dakine |