




599 ₴
Термосумка чудово підійде для пікніків або подорожей, завдяки спеціальній підкладці, яка зберігає температуру всередині сумки, їжа та напої, вміщені в ній будуть потрібної температури протягом тривалого часу.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mistral |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 10 л |
| Вага | 465 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |
| Розміри | |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 15 см |