Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Firenze Italy, коричневий F-IT-9892C
Опис товару:
- Має два основних відділення із закриттям на блискавку і клапаном на магніті.
- Всередині є невелика потайна кишенька на змійці, для дрібних предметів.
- Два ремінця, один короткий, а другий наплічний довгий ремінець зі шкіри регулюється по довжині, відстібається за допомогою карабінів.
- Підкладка: текстиль
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри: 28(19) x 19 x 11 см.
- Колір: коричневий
- Виробник: Firenze Italy.
|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 110 мм |
|
| Бренд | Firenze Italy |