








1 939 ₴
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Малий |
| Бренд | Tiding Bag |