Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча замшева Firenze Italy, коричневий F-IT-3017DB
Опис товару:
- Має один основний відділ, який закривається на блискавку.
- Всередині є кишенька на блискавці для дрібних предметів.
- Ремінець шкіряний знімний за допомогою карабінів.
- Підкладка текстиль
Характеристики:
- Матеріал: натуральна замша
- Розміри: 29 (26) x14 x 9 см.
- Виробник: Firenze Italy.
|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 90 мм |
|
| Бренд | Firenze Italy |