Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча замшева Firenze Italy, чорний F-IT-9892A
Опис товару:
- Має два основних відділення із закриттям на блискавку і клапаном на магніті.
- Всередині є невелика потайна кишенька на змійці, для дрібних предметів.
- Два ремінця, один короткий, а другий наплічний довгий ремінець зі шкіри регулюється по довжині, відстібається за допомогою карабінів.
- Підкладка: текстиль
Характеристики:
- Матеріал: натуральна замша
- Розміри: 28(19) x 19 x 11 см.
- Виробник: Firenze Italy.
|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 110 мм |
|
| Бренд | Firenze Italy |