Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Heys Puffer Rose на 11л 930922
Опис товару:
- Матеріал верху – легкий водостійкий поліестер.
- Подвійні застібки-блискавки.
- Фурнітура в тон основного кольору.
- Регульовані плечові ремені.
- Широкий поясок, за допомогою якого рюкзак фіксується на ручці валізи.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри (ШхВхГ): 33 х 30 х 14 см.
- Об'єм: 11 л.
- Виробник: Heys
|
| Виробник | Ferrino |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 11 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 14 см |