






2 850 ₴
Опис товару:
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °. Висувна телескопічна алюмінієва ручка. Дві ручки у верхній та бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні. Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення. Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи. Внутрішня підкладка на блискавці. Характеристики: Матеріал: пластик ABS. Колір: блідо-рожевий. Розмір: 66х42х28 см. Висота валізи без урахування коліс – 60 см. Об'єм: 70 л. Вага: 3150 р. Виробник: GD Polo, Туреччина.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 3.15 кг |