




395 ₴
Більше ніякого безладу - косметика часто переміщається у Вашій сумці, створюючи хаос і зазнаючи її пошкоджень, але з цією дорожньою косметичкою ця проблема зникне.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 9.5 мм |
| Вага | 0.125 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |