Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактичний рюкзак Bezet Soldier на 26л 9558
Опис:
- Тактичний багатофункціональний рюкзак, виготовлений зі спеціалізованої водонепроникної та стійкої до розривів тканини підвищеної щільності.
- Усередині - підкладка з поліестеру;
- Основне відділення застібається на блискавку з двома масивними бігунками.
- Всередині: на одній стінці розміщена велика кишеня на гумці, на іншій - кишеня з блискавкою, зроблена з трикотажної сітки;
- На передній частині розміщені: - накладна кишеня з системою MOLLE, всередині якої є кілька додаткових відділень для дрібних речей; - невелика додаткова кишеня зверху з кріпленнями для карабінів і липучкою для розміщення шверонів;
- Обидві бічні кишені оснащені системою MOLLE і застібаються на блискавці.
- Усередині кишень - додаткові відділення з сітки (можна використовувати для пляшки з водою); - спинка і ручки рюкзака виготовлені в поєднанні з дихаючою і м'якою сіткою, що забезпечує терморегуляцію;
- На бретельках присутні півкільця і додатковий фастекс для кріплення в області грудей, що допомагає зняти частину навантаження зі спини;
Характеристики:
- Тканина: 100% поліестер.
- Розміри: 48*30*18 см
- Обсяг: 26 л
- Виробник: Bezet
|
| Виробник | BEZET |
| Об`єм | 26 л |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
|
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 48 см |
|
| Тип сумки | Рюкзак |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Блискавка |