Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак Joma estadio на 23л 400234 100-46х32х20
Опис товару:
- Виготовлений із міцної непромокальної тканини.
- Одне основне відділення.
- Закривається на блискавку
- На передній частині виробу кишеня на блискавці.
- Додаткове відділення для взуття
Характеристики:
- Матеріал: тканина.
- Об'єм: 23л
- Розміри в см: 46х32х20
- Виробник: Joma
|
| Виробник | Joma |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 24 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 32 см |
|
| Особливості (1) | Водонепроникна тканина |
| Вікова група | Доросла |
| Тип рюкзака | Міські |
| Бренд | Joma |