


2 999 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Колір | Бежевий |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Виробник | A&D |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Firenze Italy |