Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча Firenze Italy F-IT-8600A
Опис продукту:
- Модель невелика, зручна, функціональна, містка, зберігає форму.
- Має одне головне відділення, яке закривається на блискавку.
- Всередині є кишені на блискавці для дрібних предметів.
- Шкіряний ремінь знімний з карабінами.
- Сумочка на металевих ніжках
- Текстильна підкладка
Характеристики:
- Матеріал: замша
- Розміри: 30 (28) x 21 x 13 см.
- Виробник: Firenze Італія.
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Колір | Чорний |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
|
| Бренд | Firenze Italy |