Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Firenze Italy F-IT-888Т
Опис продукту:
- Модель невелика, зручна і функціональна, має хорошу ємність.
- Має два відділення, закривається механічним кріпленням.
- Всередині є кишені на блискавці для дрібних предметів.
- Сумка поставляється з двома ремінцями різної довжини.
- Довший ремінь знімається карабінами, регулюється.
- Сумочка на металевих ніжках
- Текстильна підкладка
Характеристики:
- Матеріал: замша
- Розміри: 31 (28) x 22 x 9 см.
- Виробник: Firenze Італія.
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Колір | Сірий |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 90 мм |
|
| Бренд | Firenze Italy |