Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка Bretton, чорний 5317-4 black
Опис товару:
- Під клапаном знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, які закриваються на загальну блискавку.
- Усередині є бічна відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
- На фасаді під клапаном є відкрита кишеня.
- На зворотному боці сумки розташована кишеня на блискавці.
- У комплекті регульований плечовий ремінь.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний
- Розмір (см.): 20*25*8
- Виробник: Bretton
|
| Виробник | Bretton |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
|
| Пол1 | Чоловічий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Повсякденний |