Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка слінг Vip Collection шкіряна коричнева 1457.B.CROC
Опис товару:
- Одне основне відділення.
- Дві додаткові зовнішні кишені.
- На головному відділенні шкіряна сумка має люверс. Він дає змогу користуватися навушниками
- не відкриваючи сумку.
- Закривається на блискавку
- Регульований плечовий ремінь
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: коричневий
- Розміри, см: 32 х 24 х 2 см.
- Виробник: Vip Collection, Україна.
|
| Виробник | Vip Collection |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 20 мм |
|
| Тип сумки | Сумка на плече |
| Тип застежки | Блискавка |
| Бренд | Vip Collection |