




149 ₴
Шкільний пенал, косметичка Conso чорний 0520000014w black
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CONS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 11 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 75 г |