





149 ₴
Циліндричний шкільний пенал, косметичка Conso рожевий 0520000014w-1 pink
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CONS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 50 г |