Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка-слінг Bretton, чорний 5601-5 black
Опис товару:
- Виготовлена з м'якої натуральної шкіри.
- Одне відділення закривається на блискавку.
- Усередині відділення є відкрита бічна кишеня та кишеня на блискавці.
- На фасаді розташована велика кишеня на блискавці та кишеня, яка закривається клапаном на магніті.
- Плечовий ремінь завширшки 4 см, регулюється за довжиною та можна переставляти на ліве/праве плече.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний.
- Розмір (см.) 17*28*5.
- Виробник: Bretton
|
| Виробник | Bretton |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |