









1 995 ₴
Опис товару:
Сумка закривається на блискавці. Усередині розташовано три відділення, одне з яких додаткової блискавки. Усередині центрального відділення розташована одна кишеня на блискавці, одна відкрита кишеня. Зовнішня кишеня на блискавці розташована на задній стінці. Нерегульований ремінь з плеча з натуральної шкіри.Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Салатний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |