Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна бежева 845.018
Опис товару:
- Одне містке відділення на блискавці.
- Усередині розташована кишеня на блискавці.
- Жорстка вставка в ділянці дна.
- Дві шкіряні ручки середньої довжини.
- Сумка не оснащена підкладкою.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: бежевий.
- Розміри: 39 (ширина по денцю 27 см)х36х12 см.
- Вага: 670 г.
- Виробник: Wallaby, Україна.
|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |