









2 995 ₴
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна чорна 825.023
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | frame bag |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |