Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Deuter Yort на 15л 3817025 1213
Опис моделі:
- Система аеродромних смуг
- Круглий арочний отвір із застібкою-блискавкою
- Ергономічні і м'які плечові ремені
- Регульований в двох напрямках нагрудний ремінь
- Система Airstripes back
Характеристики:
- Вага: 420 г
- Об'єм: 15 л
- Розміри: 43/25/14 (Д х Ш х Г) см
- Виробник: DEUTER, Німеччина.
|
| Виробник | Deuter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості | Вентиляція спини |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 25 см |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
|
| Тип | Рюкзак |
| Бренд | Deuter |