Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Racini 9-9615 grey 31 л, сірий
Опис:
- Щільна спинка з м'якими вставками.
- Усередині рюкзака два відділення на блискавці.
- У першому відділенні розміщена кишеня-органайзер, у-другому відділенні є кишеня для ноутбука та кишеня для смартфона.
- На фасаді є дві кишені на блискавці.
- Зовні на бічних сторонах рюкзака розташовані кишені-сітки для пляшок води об'ємом 0,5 літра.
- Плечові лямки регулюються за довжиною.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Колір: сірий.
- Розміри (ШхВхГ): 34*47*20 см.
- Об'єм: 31 л.
- Виробник: Racini.
|
| Виробник | Racini |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 31 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 34 см |
| Кишені | Бічні |