






299 ₴
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 15 л |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 0.32 кг |
| Додаткові характеристики сумок-візок | |
| Складана конструкція | False |
| Наявність стільчика | False |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | False |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Ергономічні ручки | False |