Сумка женская Jielshi на пояс, черная
- В наличии
- Код: ZT-019 black
КС
+380 (50) 041-30-00
МТС+380 (93) 895-00-00
Life :)+380 (44) 233-33-85
Киев+380 (98) 490-00-02
Viber
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Женская сумка Jielshi ZT-019 black на пояс, черная
Описание товара:
- Сумка виготовлена з водовідштовхувального текстилю.
- Три відділення, закриваються на блискавці.
- Усередині одного відділення знаходиться велика бічна кишеня на блискавці.
- На фасаді та зворотному боці сумочки розташовані місткі кишені на блискавці.
- Пояс шириною 3 см. і регулюється по довжині.
Характеристики:
- Материал: полиамид.
- Цвет: черный.
- Размер ШхВхГ (см): 23*13*10.
- Производитель: Jielshi, Китай.
|
| Производитель | Jielshi |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений | 3 |
| Пол | Женский |
| Цвет | Черный |
| Длина | 23 см |
| Высота | 13 см |
| Толщина | 10 см |
|
| Тип сумки | На пояс |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Мягкая |
| Бренд | Jielshi |
Сумка женская Jielshi на пояс, черная