Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий Jielshi 7 л, бежевий 525-02 beige
Опис товару:
- Рюкзак виготовлений із водовідштовхувального текстилю.
- Закривається на блискавку.
- Усередині є одне відділення, у якому є велика бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
- На фасаді та зворотному боці рюкзака розташовані місткі кишені на блискавці.
- У комплекті регульований плечовий ремінь.
- Плечові лямки завширшки 3 см і регулюються за довжиною.
Характеристики:
- Матеріал: поліамід.
- Колір: бежевий.
- Розмір (см) 21*25*15.
- Об'єм: 7 л.
- Виробник: Jielshi, Китай.
|
| Виробник | Jielshi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 7 л |
| Матеріал | Поліамід |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 21 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
|
| Бренд | Jielshi |