Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Lanpad на плече чоловіча синя 8645 blue
Опис товару:
- Сумка закривається на блискавку.
- Усередині розміщене подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, кишеня на блискавці та відкрита подвійна кишеня.
- На фасаді та зворотному боці містяться місткі кишені на блискавці.
- На торцях сумки також розташовані відкриті кишені.
- Регульований плечовий ремінь, завширшки 4 см.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Розміри: 32*15*22 см.
- Виробник: Lanpad.
|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стан | Новий |
|
| Бренд | Lanpad |