Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак-сумка Lanpad 25 л тканинний зелений W35015 green
Опис товару:
- Одне відділення закривається на блискавку.
- Усередині відділення є велика кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
- Зовні сумки на торцях розташовані дві кишені для пляшок води 0,5 л.
- На фасаді та на зворотному боці є місткі кишені на блискавці.
- Плечові лямки завширшки 4 см і регулюються за довжиною.
- Можна носити як сумку за ручки, на плечі або як рюкзак на спині.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Колір: зелений.
- Розмір (см) 36 * 36 * 20. Висота ручок 26 см.
- Об'єм: 25 л.
- Виробник: Lanpad, Китай.
|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 36 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |