Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Power in Eavas 310 green 36 л зелений
Опис:
- Три відділення, закриваються на блискавку.
- Основне відділення з кишенею для ноутбука, підвісною кишенею для смартфона. У передньому відділенні є велика кишеня-органайзер.
- З основного відділення є вихід для навушників на зовнішню стінку рюкзака.
- На фасаді рюкзака розташована кишеня на блискавці.
- На бічних сторонах рюкзака містяться відкриті кишені-сітки.
- Плечові лямки регулюються за довжиною.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Розміри (ШхВхГ): 31*47*25 см.
- Об'єм: 36 л.
- Виробник: Power in Eavas.
|
| Виробник | Power In Eavas |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 36 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 31 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |