Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для міста Kipling на 13 л KI4581 DD2
Опис товару:
- Рюкзак закривається на блискавку і накладний клапан.
- 1 основне відділення.
- Дві бічні кишені.
- На лицьовій стороні є кишеня на блискавці.
- На тильній стороні є кишеня на блискавці.
- Регульовані лямки
- Фірмовий брелок
Характеристики:
- Матеріал: поліамід
- Розмір: 27x33,5x19 см
- Об'єм: 13 л
- Вага: 0,47 кг
- Бренд: Kipling, Бельгія
|
| Виробник | Kipling |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 13 л |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 33.5 см |
| Ширина | 19 см |
| Вага | 500 г |
|
| Бренд | Kipling |