Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактичний рюкзак Highlander Stoirm 25L Tactical Pack Rangeer Green 931662
Особливості конструкції:
- Основне відділення, що відкривається у формі розкладачки.
- Крім основного відділення, цей рюкзак має знімну систему кріплень MOLLE для фіксації спорядження, а також він сумісний з питною системою (гідратором).
- Фурнітура Duraflex від провідного світового бренду пластикових пряжок і аксесуарів для індустрії спортивних товарів для активного відпочинку.
- Блискавки YKK від світового лідера з виробництва застібок-блискавок для одягу та аксесуарів.
- Передня кишеня на блискавці з повним розкладним отвором.
- 2 внутрішні сітчасті кишені на блискавці і знімна панель органайзера.
- Ідентифікаційна панель на липучках.
- Жорсткий футляр для окулярів з трикотажною підкладкою.
- 2 бічних еластичних кишені.
- 4 бічних компресійних ремені.
- Посилена анатомічна спинка з EVA-піни.
- Яскраві внутрішні блискавки Dayglow.
- Плечові лямки, регульовані по висоті, з м'якою пінополіуретановою підкладкою, обшиті сітчастою тканиною.
- Над лямками рюкзака розташована ручка для перенесення, за допомогою якої його можна легко переставити.
- D-подібні кільця для кріплення невеликого спорядження.
- Нагрудна стяжка на фастексі, регульована по висоті і ширині.
- Відділення для ноутбука 17 дюймів з м'якою підкладкою/сумісне з гідратацією.
- У верхній частині рюкзака є міцна ручка для транспортування, що дозволяє зручно носити рюкзак в руці.
Технічні характеристики:
- Об'єм, л: 25
- Розміри, см: 50 x 31 x 16 см
- Матеріал: 1000D Nylon / PU Coating
- Вага: 1,46 кг
- Виробник - Highlander
|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 25 л |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість лямок | 2 |
|
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 50 см |
|
| Тип рюкзака | Тактичні |
| Бренд | Highlander |