

399 ₴
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліуретан |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Органайзер |