









395 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santander |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 230 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Спортивна сумка |