Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Jielshi 14 л, синій 7020 blue
Опис товару:
- Виготовлений із водовідштовхувального текстилю.
- Закривається на блискавку
- Усередині знаходяться основне і додаткове відділення, розділені кишенею-перегородкою на блискавці, а також велика бічна кишеня на блискавці і відкрита кишеня.
- На фасаді та зворотному боці рюкзака розташовані місткі кишені на блискавці.
- У комплекті регульований плечовий ремінь.
- Плечові лямки завширшки 6 см. і регулюються за довжиною.
Характеристики:
- Матеріал: поліамід.
- Колір: синій.
- Розмір (см) 28*33*16
- Об'єм: 14 л.
- Виробник: Jielshi, Китай.
|
| Виробник | Jielshi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 14 л |
| Матеріал | Поліамід |
| Колір | Синій |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 28 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
|
| Бренд | Jielshi |