Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Tiding Bag з натуральної шкіри 8718A
Опис:
- Чоловіча шкіряна сумка через плече
- Плечовий ремінь регулюється по довжині.
- У сумці одне основне відділення.
- На задній та лицьовій стороні є кишені на блискавці.
- На лицьовій стороні сумки є отвір для виведення дроту навушників.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри: 16 x 5 x 18 см
- Виробник: Tiding Bag
|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Малий |
| Бренд | Tiding Bag |