Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний рюкзак Tiding Bag 15 л A25F-2418A
Описание товара:
- Головне відділення закривається на блискавку.
- З боків рюкзака є дві кишені відкритого типу, всередині рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
- З лицьового боку розташовані дві кишені, одна з них на блискавці.
- З задньої частини спинка рюкзака зроблена з м'якої сіточки, що робить його дуже зручним для довгих прогулянок.
- Рюкзак чудово тримає форму.
- Текстиль підкладки.
- Плечові ремені регулюються за довжиною.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний
- Розмір (ШхВхГ): 32 x 12 x 40 см
- Об'єм: 15 л.
- Виробник: Tiding Bag
|
| Виробник | TIDING BAG |
| Стать | Чоловіча |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 32 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
|
| Тип | Рюкзак |
| Бренд | Tiding Bag |