Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Ruff Ryder коричнева RR-001-3DB
Опис:
- Чоловіча шкіряна сумка
- Плечовий ремінь регулюється по довжині.
- У сумці одне основне відділення.
- На задній та лицьовій стороні є кишені на блискавці.
- Пуллери та кріплення для ременя зроблені з міцного пластику
- Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри, см (ШхВхТ): 13 x 19 x 5
- Виробник - Ruff Ryder
|
| Виробник | Ruff Ryder |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 50 мм |
|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Бренд | Ruff Ryder |